Image Alt

O nas

Położenie

Ośrodek Fian zlokalizowany jest w malowniczym zakątku Zakopanego, kilkadziesiąt metrów od granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego, niedaleko drogi do Kuźnic oraz stacji kolei linowej na Kasprowy Wierch. Miłośnicy aktywności fizycznej docenią bliskość obiektów sportowych, w tym skoczni Wielka Krokiew. Zaledwie kilkuminutowy spacer dzieli nas od ścisłego centrum Zakopanego a do słynnej ulicy Krupówki mamy tylko 950 metrów!

Opis

Ośrodek Fian to niewielki kameralny obiekt hotelowy zlokalizowany w centrum Zakopanego. Fian oferuje pobyty biznesowe oraz rekreacyjne.

Obiekt polecany jest dla turystów indywidualnych, rodzin z dziećmi oraz grup zorganizowanych. Ośrodek dysponuje przestronnym parkingiem oraz przytulnym ogródkiem z placem zabaw dla dzieci. Pobyt uświetnią wnętrza obiektu utrzymane w ciepłej tonacji.

Atutem są urozmaicone śniadania w formie bufetu szwedzkiego a także możliwość skorzystania z sauny oraz bilarda. Podróżujący służbowo docenią przestronność nowoczesnej, klimatyzowanej sali konferencyjnej.

Ekologia

Lokalizacja ośrodka Fian w jednym z najczystszych zakątków Zakopanego motywuje nas do dbałości o środowisko naturalne. Każdego roku staramy się wprowadzać proekologiczne rozwiązania i tym samym zmniejszać negatywne oddziaływanie na nasze otoczenie.

Nasz obiekt ogrzewany jest w 100% przy wykorzystaniu całkowicie odnawialnych źródeł geotermalnych. W dużej mierze stosujemy energooszczędne systemy oświetlenia a znaczna część pokoi wyposażone jest w systemy oszczędzania energii elektrycznej.

Produkty spożywcze staramy się pozyskiwać wyłącznie od lokalnych dostawców a powstające odpady w większości są utylizowane w formie segregacji do recyklingu.

Zakwaterowanie

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy pokoje w trzech różnych wariantach: ekonomiczne, standardowe oraz o podwyższonym standardzie. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe (twin oraz z łożami małżeńskimi), trzyosobowe oraz studia rodzinne (2+2 i 2+3).

Każdy pokój oferuje łazienkę z kabiną prysznicową, TV oraz nielimitowany internet WiFi. W każdym pokoju do dyspozycji gości są miękkie
ręczniki, zestaw kosmetyków oraz woda mineralna.

UWAGI:

  • Dzieci do lat 4 są przyjmowane bezpłatnie (bez świadczeń, spanie na wspólnym łóżku z rodzicami lub łóżeczko turystyczne – dostępne w obiekcie bez dodatkowych opłat),
  • Dzieci do lat 12: 10% zniżki od ceny regularnej
  • Zwierzęta domowe są akceptowane (na odpowiedzialność właściciela): obowiązuje opłata dodatkowa w wys. 50 PLN / doba
  • Parking dla samochodów osobowych, niestrzeżony: 20 PLN / doba
  • Internet WiFi na terenie całego obiektu: bezpłatnie.
  • Obiekt nie jest dostosowany do kompleksowej obsługi osób niepełnosprawnych.
Sprawdź
dostępność